O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 0

Komentarze

0

u nich zimowy trening? ja dziś miałem trening w -20 ;p to jest zimowy trening :D haha

0

Pamietam, jak wtedy sie rozplakalem po tej bramce....... A teraz za kazdym razem co ja ogladm przechodza mnie ciarki ;] Piekne chwile, a nawet nie plakalem wygraniu jakiegos trofeum, tylko potej bramce...

0

a mozna sciagac na przemian???

0

mecz moze byc na cyfrze, tylko ze na jakis arabskich/chinskich kanałach... jak ktos bedzie znal kanal na cyfrze to przosze podac

0

a mnie przenosi z tego iraqgoals czy jakos tak na jakas strone co kilka minut :(

Zobacz wszystkie

0

trzeba wygrac nie można tracic głupich punktów bo potem czołowka nam odskoczyi bedzie dupa a

Lucky - czemu 2 przecież jeden mecz przegrała i jeden zremisowała tabela jest dobra

0

władze barcy bardzo dobrze zrobiły

0

cctv 5 na sopcast (nie z polskim komentarzem)

0

channel is oflinne.......

0

Barca jest w znakomitej formie!!!!

Eto - klasyczny snajper 4 bramki w jednej połowie - niesamowite

Mam nadzieje ze wszystkich objedziemy w lidze a szczegolnie real!!!!!

Niech w końcu zobaczą kto jest najlepszy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?